Bukiety duchowe

W jaki sposób wyrazić bliskość lub przyjaźń wobec bliskich? W jaki sposób przyjść z pomocą duchową komuś, kto zachorował lub czuje się osamotniony? Jaki prezent podarować komuś z okazji urodzin, imienin, chrztu świętego, I Komunii świętej czy też z okazji zawarcia związku małżeńskiego, jubileuszu? Znakomitym prezentem dla tych osób może być tzw. „Bukiet duchowy”. Ten dar modlitwy Księży Marianów wyprasza dla danej osoby Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia duchowego oraz fizycznego, umacnia wiarę, oddala złe duchy itp. W dobra duchowe marianów można włączyć na rok lub na zawsze.

Za te osoby codziennie będzie odprawiana Msza święta, będą mieć udział w owocach modlitw i Bożych dzieł spełnianych przez marianów na całym świecie, w owocach nieustającej Nowenny do Miłosierdzia Bożego i modlitw pracowników Centrum Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich. Ponadto w ich intencji będzie odprawiana dodatkowa Msza święta w ważniejsze święta ku czci Jezusa Chrystusa i Najświętszej Maryi Panny.

Każdy, kto zamówi tzw. Bukiet duchowy, otrzyma specjalny certyfikat-dyplom, który można wręczyć, w formie prezentu, osobie obdarowanej. Przy włączeniu w dobra duchowe na zawsze, dyplom potwierdzający posiada ozdobną oprawę graficzną. Dzięki temu wyjątkowo nadaje się na prezent z okazji takich jak: chrzest, I Komunia święta, zawarcie małżeństwa czy znaczące jubileusze.

Ofiary przekazane z tej okazji są przeznaczone na rzecz misji Księży Marianów w Afryce, Azji i Ameryce Południowej, i na pomoc najuboższym.

Zamawianie Bukietów duchowych: tel. 22 833 74 05, 2 651 90 29; e-mail: sekretariat.spm@marianie.pl